Web Analytics

Де у Харкові відключатимуть гарячу воду: графік «Тепломереж»

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» оприлюднило графік припинення гарячого водопостачання в травні-червні 2019 року.

Графік розмістили на сайті КП «Харківські теплові мережі». У різних районах міста відключення триватиме в середньому від трьох тижнів до півтора місяців.

З 10 травня, згідно графіку, гарячу воду відключили у будинках на Московському проспекті та проспекті Науки, вулицях Соїча, Кошкіна, Клочківській і Новгородській, в 602, 603 і 604-м мікрорайонах. Потім поступово відключатимуть й інші райони.

Гаряче водопостачання припиняють через ремонт мереж і підготовку їх до наступного опалювального сезону, повідомляють на підприємстві. 

У «Тепломережах» попереджають про можливі зміни графіку — харків’ян мають сповістити про це завчасно через оголошення на будинках.

Протягом останнього опалювального сезону в Харкові неодноразово виникали складнощі з постачанням тепла і гарячої води. Через тривалу відсутність тепла в деяких будинках міста і пориви на мережах харків’яни пікетували міськраду. 

З 1 січня тарифи КП «ХТМ» підвищилися: вартість послуг з надання централізованого опалення зросла на 17,8%, гарячої води — на 15,5%. У березні під час відкритого обговорення на підприємстві погодили чергове підвищення – на 21,9% і 21,6% відповідно.

Читайте MediaPort у Telegram