Web Analytics

ЦВК завершила реєстрацію кандидатів

Центрвиборчком зареєстрував понад 5800 кандидатів. З них близько 2600 балотуються за списками партій, понад 3100 — як самовисуванці.

Підсумки реєстрації голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук навела сьогодні під час брифінгу, який транслював телеканал UA: Перший

За її даними, на сьогодні загальна кількість кандидатів в народні депутати на сьогодні — 5845. З них 2674 балотуються за списками партій, 3171 — в одномандатних округах.

Серед кандидатів 77,49% чоловіків і 22,51% жінок. Середній вік — 42 роки. У порівнянні з минулими виборами до Верховної Ради, зменшилась кількість кандидатів із загальною середньою освітою, проте зросла — із професіонально-технічною.

Сліпачук також зазначила, що у партій і кандидатів, яких не зареєстрували, ще є можливість оскаржити рішення ЦВК у суді. Серед таких партій — «Рух нових сил» і КПУ. На розгляд справ є дев'ять днів. 

«П’ять днів на оскарження, два дні на розгляд, два дні на подачу апеляції та її розгляд. Якщо загалом, то дев’ять днів», — уточнила голова Центрвиборчкому.

Суди розглядатимуть такі справи цілодобово.

На сайті ЦВК наразі є відомості про 110 кандидатів в одномандатних округах Харківської області.

Найбільше — 20 — в окрузі №174 (Новбаварський і Холодногірський райони Харкова).

Найменше — по три — в округах №177 (місто Ізюм, Куп’янськ, Борівський, Ізюмський, Куп’янський, Шевченківський райони області) та №178 (місто Первомайський, Балаклійський, Барвінківський, Близнюківський, Первомайський райони області).

Скріншот: cvk.gov.ua

Позачергові вибори до Верховної Ради мають відбутися 21 липня.

Читайте MediaPort у Telegram