Web Analytics

ЦВК зареєструвала ще 13 мажоритарників на Харківщині

В одномандатних округах Харківської області зареєстровано вже 39 кандидатів у народні депутати.

За даними на 19 червня, в одномандатних виборчих округах зареєстровано 761 кандидати в народні депутати України, повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії. З них 618 йдуть на вибори як самовисуванці, 143 балотуються від політичних партій.

Під час засідання 19 червня ЦВК зареєструвала 179 кандидатів-мажоритарників: 108 самовисуванців і 71 від партій. В тому числі 12 самовисуванців — в округах Харківської області.

«…Прохоренка Т.Г. — в ОВО №170, Прохоренка О.С. — в ОВО №171, Ракича І.В. — в ОВО №173, Говоруху В.М., Гумен А.Ю., Каленюка С.І., Присташ В.В., Ткаченка О.Ю., Фатєєву А.Ю. — в ОВО №174, Задоренка В.В., Фесенка С.В. — в ОВО №175, Русецького А.А. — в ОВО №178», — наводить їхні прізвища Центрвиборчком.

Серед кандидатів від партій ЦВК також називає Земляну В.В., яка балотується в окрузі №179 від Аграрної партії.

На сайті ЦВК додано відомості про дев’ятьох кандидатів, зареєстрованих в одномандатних мажоритарних округах Харківщини напередодні. Всі вони йдуть на вибори як самовисуванці.

  • №168 (Шевченківській район Харкова): самовисуванець Валерій Писаренко.
  • №170 (частина Московського району Харкова): Ірина Сагутдінова.
  • №172 (частина Індустріального і Московського районів Харкова): Володимир Мисик.
  • №173 (Основ’янський район, частина Слобідського району Харкова): Андрій Григоренко і Анатолій Денисенко.
  • №174 (Новобаварський, Холодногірський район Харкова): Наталія Мещерякова й Олена Олефір.
  • №179 (місто Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони): Анатолій Гіршфельд.
  • №180 (Богодухівський, Валківський, Золочівський, Коломацький, Краснокутський, Нововодолазький райони, частина Харківського району): Василь Сухина.

Фото: Facebook/UACEC

ЦВК також зареєструвала 675 кандидатів, включених до списків партій у загальнодержавному багатомандатному окрузі. З них 217 — від «Радикальної партії Олега Ляшка», 59 — від «Всеукраїнського об’єднання «Факел». 175 — від партії «Голос», 224 — від «Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

«Таким чином, всього станом на 19 червня ЦВК зареєструвала 839 кандидатів у народні депутати України, включених до виборчих списків 5 політичних партій, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року», — підсумували у Центрвиборчкомі.

Позачергові вибори до Верховної ради мають відбутися 21 липня. ЦВК приймає документи від кандидатів до 20 червня включно, реєстрація триває до 25 червня.

Читайте MediaPort у Telegram