ЦВК зареєструвала на Харківщині вже понад 20 мажоритарників

Центрвиборчком зареєстрував перший виборчій список і ще сотню кандидатів в одномандатних округах.

Загалом в одномандатних виборчих округах різних регіонів вже зареєстрували 461 кандидата у народні депутати. З них 47 висунуті політичними партіями, 414 — самовисуванці, повідомили у прес-службі Центральної виборчої комісії.

Під час засідання 17 червня ЦВК зареєструвала 100 кандидатів в одномандатних округах. Дев’ятьох з них — у Харківській області.

«…Падєєву С.О., Полякова С.Ю., Приходкіна Д.В. — в ОВО №168, Василянську В.Г., Макаренка Я.І., Роніна М.О. — в ОВО №169, Бражник А.С. — в ОВО №172, Бангена А.В. — в ОВО №175, Біловола О.М. — в ОВО №180…», — перераховують у Центрвиборчкомі.

На сайті ЦВК наразі є відомості про 12 кандидатів, зареєстрованих у мажоритарних округах Харківщини раніше:

  • №169 (Київський, частина Московського району Харкова) — Микита Соловйов від партії «Демократична сокира».
  • №170 (частина Московського району Харкова) — Костянтин Немічев, який є членом партії «Національний корпус», проте на вибори йде як самовисуванець.
  • №171 (Немишлянський, частина Індустріального і Слобідського районів Харкова) — Анна Попова, самовисуванець.
  • №172 (частина Індустріального і Московскього районів Харкова) — Олег Трохимченко, самовисуванець.
  • №173 (Основ’янський, частина Слобідського району Харкова) — самовисуванці Юлія Бригас та Олександр Мирополець.
  • №174 (Новобаварський, Холодногірський район Харкова) — Віталій Ріц від партії «Громадянська позиція», Олександр Фельдман, який є членом партії «Наш край», проте йде як самовисуванець, а також ще два самовисуванці — Геннадій Камленок і Олексій Тесаловський.
  • №178 (Балаклійський, Барвінківський, Близнюківський, Первомайський райони області) – самовисуванець Віталій Самусєв.
  • №181 (Зміївський, частина Харківського району області) — Валерія Мураєва, яка є членом партії «Наші», проте бере участь у виборах як самовисуванець.

Фото: Facebook/UACEC

Центрвиборчком також зареєстрував перший виборчій список партії — 164 кандидатів від «Громадянської позиції».

«Комісія зареєструвала 164 кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку політичної партії «Громадянська позиція», у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року», — йдеться в повідомленні комісії.

Позачергові вибори до Верховної ради мають відбутися 21 липня. ЦВК приймає документи від кандидатів до 20 червня включно, реєстрація триває до 25 червня.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.