Web Analytics

ЦВК призначила вибори в окрузі на Харківщині, де перемагав Кучер

Проміжні вибори в окрузі №179 пройдуть 15 березня 2020 року. 

Відповідне рішення члени Центральної виборчої комісії прийняли на засіданні 13 грудня, повідомляє пресслужба ЦВК

«До Центральної виборчої комісії надійшла Постанова Верховної Ради України про дострокове припинення повноважень народного депутата України Кучера О.В., обраного в одномандатному виборчому окрузі № 179 (Харківська область), за особистою заявою. Відтак, відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України» Комісія призначила проміжні вибори народного депутата України в цьому окрузі на неділю, 15 березня 2020 року», — йдеться у повідомленні. 

Виборчий процес розпочнеться з наступного дня після опублікування рішення ЦВК.

179 округ включає місто Лозову, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони, центр округу — Красноград.


Під час позачергових парламентських виборів у липні 2019 року Олексій Кучер переміг в окрузі №179 з результатом 50,61% (37 127 голосів), здолавши голову облради Сергія Чернова (17,25% або 12 654 голосів) та нардепа кількох скликань Анатолія Гіршфельда (11,26% або 8 265 голосів). 

5 листопада президент України Володимир Зеленський призначив Кучера головою Харківської облдержадміністрації. 

3 грудня Верховна Рада позбавила Кучера депутатських повноважень. 

Сергій Чернов сказав, що не братиме участі у проміжних виборах. Гіршфельд говорив, що не визначився. На питання, хто балотуватиметься від партії «Слуга Народу», Кучер відповів: партія визначається. У листопаді відбулася перша частина з'їзду партії, другий етап має відбутися не пізніше 15 лютого, повідомляв голова партії Олександр Корнієнко.