Web Analytics

ЦВК прийняла протоколи з «мокрими» печатками з усіх окружкомів

Центрвиборчком отримав оригінальні протоколи з останнього одномандатного округу, а також уточнені дані щодо восьми округів.

Центрвиборчком отримав оригінальні протоколи з останнього одномандатного округу, а також уточнені дані ще щодо восьми округів.

Сьогодні надійшли оригінальні протоколи про підсумки голосування на позачергових виборах до Верховної Ради в окрузі №69, повідомили у прес-службі Центральної виборчої комісії.

«Таким чином, станом на 30 липня Центральна виборча комісія прийняла протоколи про підсумки голосування ОВК усіх 199 ОВО»,  зазначили в комісії.

ЦВК також прийняла протоколи окружкомів в округах №18, 52, 84, 121, 124, 137, 151 і 201 з поміткою «Уточнений».

Округ №69 охоплює місто Мукачево, частину Мукачівського, Іршівського і Берегівського районів Закарпатської області. За інформацією громадської організації «Громадянська мережа «Опора», тут виникла суперечлива ситуація з підрахунком голосів. Більшість — 35,81% — отримав позафракційний народний депутат Віктор Балога, який балотувався від партії «Єдиний центр». На другому місці був кандидат від «Слуги народу» Едгар Токар — 34,47%. Різниця склала 798 голосів. Токар вимагав перерахунку.

ОВК №69 24 липня вирішила повторно підрахувати голоси на всіх 133 дільницях. 27 липня Центрвиборчком скасував перерахунок.

Фото: Facebook/UACEC

Позачергові парламентські вибори відбулись 21 липня. У голосуванні взяли участь 49,84% виборців.

За результатами голосування в багатомандатному окрузі до Ради проходять п’ять партій.

За результатами опрацювання 100% електронних протоколів в одномандатних округах Харківщини, у 12-ти перемогли кандидати від партії «Слуга Народу», в двох — народні депутати попереднього скликання Олександр Фельдман та Дмитро Шенцев.

Читайте також: Результати виборів до Верховної Ради: чому програли кандидати від Кернеса

Читайте MediaPort у Telegram