Web Analytics

Через пожежу на полігоні в Чугуєві тимчасово закрили навчальні заклади

Гасіння торфовищ на військовому полігоні поблизу селища Клугіно-Башкирівка триває. 

Про призупинення навчального процесу повідомили у пресслужбі Чугуївської міськради, посилаючись на розпорядження міського голови Галини Мінаєвої.

Занять не буде з 13 по 16 вересня включно — «з метою уникнення отруєння продуктами згоряння на полігоні в/ч А-0501».

Джерело фото: Новости Чугуева/Facebook

У мерії вирішили закрити на цей час Клугино-Башкирівську школу і міський дитсадок №2. Також порекомендували керівництву військової частини А-0501 скасувати заняття у відомчому дитсадку «Веселочка».

У Чугуєві також обмежили проведення навчальних, спортивних і культурно-масових заходів на відкритому повітрі.

«Анонсоване Свято спорту, яке мало відбутись на стадіоні «Олімп» 14 вересня за участі учнів шкіл та професійних училищ, скасовано. Всі інші спортивні заходи залишаються без змін! Запрошуємо мешканців міста 14 вересня на спортивні змагання на станцію «Лодочна» та 15 вересня — на атлетичний пробіг від тренерів СК «Атлетік», — йдеться в повідомленні міськради.

За інформацією пресслужби Харківської обладміністрації, в селищі Малинівка навчальний процес не зупиняли, але початок занять змістили на 10.00.

Для гасіння пожежі задіяли вертоліт. Джерело фото: Новости Чугуева/Facebook

Речник регіонального медіацентру Міноборони в Харківській області Віталій Саранцев сьогодні розповів, що гасіння пожежі триває. 12 вересня вдалося загасити приблизно третину тліючого торфовища, площею до 1 гектара, проте точний розмір затушених ділянок визначити важко через щільний дим. Вогонь, за його словами, не розповсюджується.

Пожежу гасять 70 людей із 14-ма машинами та інженерною технікою.

Фото: Медіацентр Міноборони в Харківській області

На військовому полігоні поблизу селища Клугино-Башкирівка через спеку зайнялися торфовища, 9 вересня також загорілися суха трава і очерет. Мешканці Чугуєва скаржилися на сильне задимлення. В Міноборони повідомили, що життю військових і місцевих мешканців нічого не загрожує.

Читайте MediaPort у Telegram