Через посилений карантин у Харкові переносять напівмарафон

Харківський напівмарафон, який планували провести 25 квітня, відбудеться пізніше — коли місто вийде з червоної карантинної зони.

Про перенесення змагань розповіли у пресслужбі Харківської міськради.

«Харківський напівмарафон не відбудеться 25 квітня, як планувалося, і буде проведений після виходу Харкова з червоної карантинної зони», — кажуть у мерії.

Реєстрація наразі триває. У забігах зможуть взяти участь як новачки, так і досвідчені атлети. Випробувати сили можна на дистанціях 21,097 км, 10 км та 1 км (сімейний забіг з дітьми).

Організатори обіцяють, що маршрут напівмарафону не зміниться: учасники будуть бігти проспектом Науки, фініш — на розворотному колі тролейбусів біля станції метро «Наукова».

Наприкінці березня повідомляли, що серед учасників будуть бігуни не лише з Харкова, але й з інших міст України, а також спортсмен з Німеччини. 

Фото: city.kharkov.ua


З 11 квітня Харківська область перебуває в червоній карантинній зоні через погіршення ситуації з COVID-19. 

Читайте також: Харківщина у «червоній» зоні: що обмежили у Харкові

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.