Web Analytics

«Часточка мирного життя»: у Харкові триває серія концертів «Схід Опера — місту-герою Харкову»

Артисти хору та оркестру в рамках проєкту «Схід Опера — місту-герою Харкову» виконають мелодії з кінострічок, вистав та бродвейських постановок. Найближчий виступ — сьогодні, 8 червня, у ЄрміловЦентрі.

Про серію благодійних виступів «МедіаПорту» розповіла речниця Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Лисенка Лариса Абаньшина

Програма концерту 8 червня Best Musical складається з музики з кінострічок і вистав, та щоразу артисти додають нових композицій. Команда проєкту — учасники концертів у воєнному Харкові, як каже Абаньшина, «наша загартована творча бригада» — солісти Олена Старікова, Володимир Козлов, Юлія Антонова, Юлія Форсюк, Олеся Мішарина, Євгеній Лисицький, Олександр Золотаренко. 

«Артисти розуміють, що їхня робота — не марна. Люди радіють, дякують, приходять з квітами. Хочуть часточки мирного життя», — говорить Лариса Абаньшина.

Серію концертів «Схід Опера — місту-герою Харкову» артисти Оперного започаткували торік. Виступали у «Пунктах незламності», школах, пансіонатах, паркінгу ТРЦ, ЄрміловЦентрі, віднедавна — на літньому майданчику Оперного.

Фото: facebook.com/kharkivopera

З концертами виїжджають до військових частин, шпиталів.

«Ми їздили до санаторіїв, де бійці проходять реабілітацію. Звісно, важко. Але бажання наших артистів — подарувати позитивну емоцію. І якщо вони посміхаються або хоча б в очах з'являється блиск, розумієш, що недарма. Це велика нагорода для наших артистів», — розказує Лариса Абаньшина.

Фото: facebook.com/kharkivopera

25 травня артисти ХНАТОБ виступали перед бійцями 5 Слобожанської бригади Національної гвардії України. 

«Музика потрібна. Взагалі потрібні позитивні емоції. І це досить потужна психологічна підтримка і харків'ян, і бійців. Військові — втомлені, зосереджені, але десь із середини концерту трошки розслабляються, посміхаються, аплодують, підспівують. Наприклад, «Розпрягайте, хлопці, коней» — неможливо встояти, «Червона рута», «Червона калина» — одразу «оживають» люди», — каже Лариса Абаньшина.

Початок концерту у ЄрміловЦентрі 8 червня — о 17:00. Вхід вільний.

Стежити за виступами артистів ХНАТОБ можна на сторінці у Facebook.

Читайте також: Легенди та повсякденність: ЄрміловЦентр показує «Нові MYPhології»