Web Analytics

Частину вулиці Пушкінської перекрили до початку жовтня

Обмеження пов’язані із будівництвом підземного переходу. Транспорт оминатиме перекриту ділянку, автобуси змінять маршрут.

Рух транспорту на вул. Пушкінській, на ділянці від вул. Короленка до вул. Мечникова, заборонили з 15 квітня до 1 жовтня, повідомляють у прес-службі Харківської міськради.

Обмеження пов’язані з будівництвом підземного пішохідного переходу від станції метро «Майдан Конституції» до торгово-розважального комплексу на вул. Пушкінській, 2.

Водіям доведеться оминати закриту ділянку. Автобуси тимчасово змінять маршрут:

  • №89е під час руху в бік пл. Конституції: вул. Пушкінська — пл. Поезії — пл. Театральна — вул. Сумська — пл. Конституції і далі за маршрутом;
  • під час руху в бік вул. Пушкінської: пл. Конституції — пров. Мечникова — вул. Пушкінська і далі за маршрутом;
  • №249е, 269е: пр. Московський — вул. Вірменський — пл. Павлівська — вул. Університетська — пров. Спартаківський — пл. Конституції — пров. Плетнівський — вул. Кооперативна — пр. Московський і далі за маршрутом;
  • №251е: пр. Московський — вул. Вірменський — пл. Павлівська — вул. Університетська — пров. Спартаківський — пл. Конституції — пров. Плетнівський — вул. Кооперативна — пр. Московський і далі за маршрутом.

Висадка і посадка пасажирів — на зупинці «Провулок Спартаківський».

Торговий центр на вулиці Пушкінській, 2 почали будувати у 2007 році. У 2009-му тодішній забудовник — фірма «Харків-Москва» — зупинив роботи, пославшись на кризу. Міська влада звернулася до суду, за рішенням якого фірма повернула ділянку.

Новим забудовником території у 2012 році стало ТОВ «ТРЦ «Нікольський». Будівельні роботи тривають досі.

Читайте MediaPort у Telegram