Бунт у виправній колонії в Одесі: є постраждалі

Внаслідок сутичок четверо працівників колонії отримали травми. Поліція веде перемовини з ув’язненими.

Конфлікт між засудженими і працівниками пенітенціарної служби виник сьогодні в Південній виправній колонії №51 в Одесі, повідомила Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Під час бунту у господарських приміщеннях також сталася пожежа.

Трьох медпрацівників і трьох охоронців взяли в заручники. Наразі їх вже звільнено.

За попередніми даними, бунт виник через обшуки, які проводили у засуджених.

За попередньою інформацією, внаслідок сутичок четверо працівників колонії отримали травми. Загиблих немає, розповідають у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Одеській області.

«Зачинщики заворушення ізольовані, з ув’язненими ведуться перемовини», — кажуть у поліції.

Фото: od.npu.gov.ua

«Наразі ситуація під контролем поліції, засуджені розійшлися в локальні сектори. За словами мого представника, порушення прав ув’язнених під час придушення бунту з боку правоохоронців не було, ніхто істотно не постраждав. З колонії вивезли п’ятьох порушників режиму. Інформація про втікачів з колонії або вбитих не підтверджується», — додала Людмила Денісова.

Поліція розпочала розслідування за ст. 392 Кримінального кодексу України (дії, що дезорганізують роботу установ виконання покарань).

Як пише місцеве видання «Думська», бунт назрівав протягом кількох днів. Причинами, за інформацією видання, стали порушення в організації побачень, якість харчування, а також побоювання засуждених, що під час запланованих на сьогодні навчань їм можуть завдати шкоду.

Внаслідок пожежі згоріли автомобіль і гараж.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.