Web Analytics

Благодійний тур: у Харкові 8 липня відбудеться Dnipropop show

8 липня в рамках благодійного туру артисти лейблу Dnipropop виступатимуть в Art Area ДК.

У Харкові виступатимуть:

  • Monotonne
  • maxandruh
  • walakos
  • Evgen Ice/dj set

Що відомо про учасників туру 

Monotonne — проєкт Юрія Буличова з Дніпра, заснований у 2017 році. Його звучання балансує між trip-hop та techno/ambient. 

Фото: facebook.com/Monotonne

maxandruhновий проєкт Максима Андруха, звукорежисера, саунддизайнера, мультиінструменталіста з Дніпра — поєднання IDM, ambient, breakbeat, breakcore та пісенної української спадщини. Вся музика для цього проєкту написана під час повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Джерело фото: Max Andruh/Facebook

walakos (Андрій Соколов) коментує новий альбом так:

«Cімнадцятий поверх знеструмленої багатоповерхівки стає не занадто дружнім місцем, коли настає зима. За вікном перший сніг та темний Київ, крига на Дніпрі та дивовижні заходи сонця над Ірпенем. Відсутність звичних ресурсів, холод, злість, відчуття несправедливості і водночас унікальності моменту, тривога та віра, відсутність вибору і змога діяти навіть в цих умовах — вся гама настроїв зафіксована у 6 композиціях та записана від енергії акумуляторів».

Джерело фото: walakos/Facebook

Благодійний тур лейблу Dnipropop охопить дев’ять міст України та триватиме до 16 липня. Зібрані під час туру кошти підуть на підтримку підрозділу Module Squad (231 батальон 128 окремої бригади ТРО).

Початок заходу у Харкові — 8 липня о 18:00 в Art Area ДК (вул. Чернишевська, 13). Квитки можна придбати за посиланням