Більше жінок, третина «ветеранів»: Чернов — про облраду нового скликання

Голова Харківської обласної ради чинного скликання Сергій Чернов охарактеризував склад новообраного депутатського корпусу, що працюватиме у раді наступного, VIII скликання.

Як і в попередньому скликанні, до обласної ради увійшли 120 депутатів, розповів Сергій Чернов. Серед них 34 жінки та 86 чоловіків.

«Гендерна квота у виборчому законодавстві дещо збільшила жіноче представництво. Тепер майже третина депутатського корпусу (28%) — жінки. У минулому складі було 19%», — каже очільник облради.

Наймолодший депутат новообраної ради народився у 1997 році, найстарший — у 1935-му. Вікова розбіжність у порівнянні з попередньою каденцією незначна: 17 депутатів молодше 35 років (у VII скликанні було 18), 57 – до 50 років (було 58), 29 – до 60 років (було 37), а 17 – старше 60 років (було 13).

Обиралися і в попередній каденціях 45 депутатів. З них сім — тричі поспіль: це Тетяна Біловол, Анатолій Гацько, Іван Горішній, Віктор Остапчук, Віталій Панов, Ігор Райнін, Андрій Хвесик.

Ще шестеро стали депутатами учетверте: Сергій Чернов, Валерій Білокудря, Олег Каратуманов, Людмила Немикіна, Володимир Святаш, Андрій Стронов.

«Загалом, новообраний склад ради різноманітний, і це добре. Є досвідчені та молоді депутати. Маємо медиків і науковців, журналістів і правників, промисловців і фінансистів, аграріїв і дорожників. Тобто, в усіх сферах життя регіону буде представлена компетентна думка місцевого самоврядування», — підсумував Чернов.

Сергій Чернов. Фото: oblrada.kharkov.ua

За підсумками місцевих виборів, що відбулись 25 жовтня, до складу Харківської облради VIII скликання увійшли представники п'яти партій.

До Харківської міської ради пройшли шість партій. Мером Харкова втретє обраний Геннадій Кернес.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.