Web Analytics

Безлад у храмі в центрі Харкова вчинив психічнохворий

Чоловіка вже затримували восени 2018 року після погроз вибуху на кордоні. 

Про погром у храмі Жон-Мироносиць, розташованому біля обласного управління поліції, правоохоронцям повідомили близько 16.40 28 січня. 

За словами свідків, невідомий кричав та неадекватно поводився. Присутні у храмі намагалися його затримати, проте чоловік встиг пошкодити ікони і свічники. 

«В ході відпрацювання виклику було виявлено 34-річного громадянина, який хворіє на психічні розлади. Каретою швидкої він був доставлений до одного з лікувальних закладів міста... Інформація за вказаним фактом внесена до  Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України», — повідомили у поліції. 

У жовтні 2018 року цього громадянина затримали у пункті пропуску «Гоптівка». Він приїхав туди на таксі, не розплатився і погрожував вибухом. Чоловіка затримали із пакетом з релігійною літературою, небезпечних речовин при ньому не знайшли. Кримінальне провадження тоді відкрили за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України — завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху.

Навесні 2019 року Дергачівський райсуд постановив застосувати до підозрюваного примусові заходи медичного характеру «у виді госпіталізації до психіатричної установи зі звичайним наглядом». 

З ухвал у реєстрі судових рішень відомо, що чоловік страждає на хронічне психічне захворювання у формі параноїдної шизофренії.

Теги: