Банків, де можна отримувати монетизовану субсидію, стало більше

Уряд розширив перелік банків, через які українці можуть отримувати монетизовану субсидію. 

Як повідомляє Мінсоцполітики, на здійснення соціальних виплат уповноважені 34 банки. Серед яких: 

«Ощадбанк», «ПриватБанк», «Укрексімбанк», «Укргазбанк», «Укрсоцбанк», «Райффайзен Банк Аваль», «Кредобанк», «УкрСиббанк», «Ідея Банк», «Креді Агріколь Банк», «Мегабанк», «Піреус Банк МКБ», «Альфа-Банк», «ОТП Банк», «Банк Альянс» та інші (повний перелік — на сайті відомства).

Місцеві органи соціального захисту населення почнуть виплату готівкових субсидій з жовтня, зазначають в Мінсоцполітики. Пенсійний фонд надасть виплатні реквізити (рахунки в уповноважених банках або почтові реквізити), на які пенсіонери отримують пенсію.

Тим, хто ще не на пенсії, виплата здійснюватиметься на відкриті раніше рахунки в «Ощадбанку». Якщо субсидіант бажає отримувати монетизовану субсидію в іншому банку, йому потрібно звернутися із заявою в управління соцзахисту. Разом із заявою потрібно надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, в якому є бажання одержувати субсидію готівкою.

Одержувачі субсидії, у яких відсутні рахунки в уповноважених банках до надання інформації про платіжні реквізити отримуватимуть монетизовану субсидію через «Укрпошту» за адресою, вказаною при зверненні за субсидією.

Тим, кому призначено безготівкову форму допомоги, а це ті домогосподарства, які мають борги за комунальні послуги, отримуватимуть субсидію виключно через «Ощадбанк».

З 1 січня 2019 року монетизація субсидій здійснюється через «Ощадбанк». 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.