Web Analytics

Банків, де можна отримувати монетизовану субсидію, стало більше

Уряд розширив перелік банків, через які українці можуть отримувати монетизовану субсидію. 

Як повідомляє Мінсоцполітики, на здійснення соціальних виплат уповноважені 34 банки. Серед яких: 

«Ощадбанк», «ПриватБанк», «Укрексімбанк», «Укргазбанк», «Укрсоцбанк», «Райффайзен Банк Аваль», «Кредобанк», «УкрСиббанк», «Ідея Банк», «Креді Агріколь Банк», «Мегабанк», «Піреус Банк МКБ», «Альфа-Банк», «ОТП Банк», «Банк Альянс» та інші (повний перелік — на сайті відомства).

Місцеві органи соціального захисту населення почнуть виплату готівкових субсидій з жовтня, зазначають в Мінсоцполітики. Пенсійний фонд надасть виплатні реквізити (рахунки в уповноважених банках або почтові реквізити), на які пенсіонери отримують пенсію.

Тим, хто ще не на пенсії, виплата здійснюватиметься на відкриті раніше рахунки в «Ощадбанку». Якщо субсидіант бажає отримувати монетизовану субсидію в іншому банку, йому потрібно звернутися із заявою в управління соцзахисту. Разом із заявою потрібно надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, в якому є бажання одержувати субсидію готівкою.

Одержувачі субсидії, у яких відсутні рахунки в уповноважених банках до надання інформації про платіжні реквізити отримуватимуть монетизовану субсидію через «Укрпошту» за адресою, вказаною при зверненні за субсидією.

Тим, кому призначено безготівкову форму допомоги, а це ті домогосподарства, які мають борги за комунальні послуги, отримуватимуть субсидію виключно через «Ощадбанк».

З 1 січня 2019 року монетизація субсидій здійснюється через «Ощадбанк».