Web Analytics

Багатодітна родина з Куп’янщини отримала новий будинок замість зруйнованого: фото

Родина Ватащуків з Куп’янського району Харківщини отримала ключі від нового будинку на Зміївщині. Старий — зруйнований під час бойових дій.

Ангеліна та Ростислав Ватащуки із села Курилівка створили прийомну родину до повномасштабного вторгнення, повідомили в Харківській обладміністрації. Тоді подружжя мало чотирьох дітей, а торік взяло на виховання ще п’ятьох.

Будинок Ватащуків зруйнований через бойові дії. Родину евакуювали, донедавна вона мешкала в обласному центрі соціальної підтримки дітей та сімей.

Для Ватащуків звели будинок з укриттям у Зміївській громаді. Його площа — 285 кв. м, є п’ять кімнат для дітей та одна для батьків, простір для навчання та ігор. Домівку також облаштували меблями, побутовою технікою. Є генератор на випадок тривалих відключень світла.

Фото: Харківська ОВАФото: Харківська ОВАФото: Харківська ОВАФото: Харківська ОВАФото: Харківська ОВА

Будинок зводили за допомогою CLT панелей — вони енергоефективні, пожежостійкі та міцні, зазначають в ОВА. Він не використовуватиме газу, натомість є тепловий насос.

Дім збудували за підтримки уряду Обʼєднаних Арабських Еміратів та фундації першої леді Олени Зеленської.

«Загалом за ініціативи фундації та коштом міжнародних донорів у восьми областях країни зводиться 14 осель для дитбудинків сімейного типу. Ми вирішили продовжувати проєкт «Адреси дитинства» у 2024 році та шукати нових партнерів для будівництва. Адже маємо в Україні ще щонайменше 60 родин, які втратили житло», — прокоментувала директорка організації Ніна Горбачова.

Фото: Харківська ОВА

Фото: Харківська ОВА

Фото: Харківська ОВАФото: Харківська ОВА


За підтримки ЮНІСЕФ ще у семи громадах Харківської області запустять нові проєкти на підтримку освітньої, медичної, соціальної сфери.

Блок новин за темою

Новини за темою