Аваков викручується, бо винен

Не хотів спочатку реагувати, але коли [url=http://www.avakov.com/forum/viewtopic.php?t=3073]home made video[/url]  набуло [url=http://forum.mediaport.ua/read.php?5,829496]такого[/url] і [url=http://www.avakov.com/forum/viewtopic.php?t=3073]такого[/url] розголосу, вирішив відповісти.
Арсене Аваков, Ви винні. 
Так-так, саме Ви, разом з Юлією Тимошенко (чинним шефом) і Віктором Ющенком (тодішнім шефом) призвели до можливості сьогоднішнім кнопкодавцям робити те, що вони виробляють. 
Саме оця ваша "ліберальність", яка насправді приховує відсутність власної позиції, призвела до Вашої втечі з човника "Наша Україна" і перестрибування в передостанню каюту титаніка "Батьківщина". 
Лише завдяки таким як Ви, пане Арсене (разом з Юлією та Віктором), сьогодні Верховна Рада України - це вже не найвищий представницький орган Держави, а цілий клондайк тушок, які плювати хотіли на думку виборця.. 
Це ж Ваша "заслуга", Арсене Борисовичу. Ваша і Фельдмана, Ваша і Геймана, Ваша і Жванії.... До речі, самісінькі українські прізвища.... :xoxot--smiley001: Заради справедливості, зауважу, що таких як Ви, "лібералів" по всій Україні чимало. І багато з них, щоби якось виправдатися перед українцями, які у 2004 році Вам і таким як Ви довірили УКРАЇНУ, також знімають своє домашнє відео.
Чому? Тому що відчуваєте (десь глибоко-глибоко), що відповідальність за перебування на посадах Януковича-Азарова-Добкіна-Кернеса тощо несете ви. Всі оті, вчорашні помаранчеві, націонал-демократичні. 
Швидше верблюд пролізе крізь вушко голки, ніж космополіт зрозуміє націоналіста. Бо для останнього існує УКРАЇНА, а для першого - "батьківщина". 
Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.