Web Analytics

Аваков хоче поручитися за чоловіка, який грозив вибухом на мосту в Києві

Дії затриманого розцінють як хуліганство і неправдиве повідомлення про мінування, а не підготовку теракту. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков готовий взяти його на поруки. 

«Звинувачення в підготовці до терористичного акту, яке було відразу, кримінальне провадження, поліція пред'являти йому не буде. Це узгоджена позиція прокуратурою міста, тому ще раз підкреслюю, його будуть прритягувати до відповідальності за двома статтями: це хуліганство і неправдиве повідомлення про замінування», — сказав сьогодні на брифінгу начальник поліції Києва Андрій Крищенко

Допомогу чоловіку обіцяє Міністерство у справах ветеранів. 

Глава міністерства Оксана Коляда сказала, що затриманий просить вибачення у жителів Києва за незручності.

«Олексій нам сказав, що він не мав наміру підривати міст. Все, що він хотів, привернути до себе увагу. І тут є завдання нашого міністерства, зробити так, аби ветерани, починаючи від рекрутингу і служби військоматах, закінчуючи своїм життя після служби, не були позбавлені цієї уваги», — сказала вона. 

Суд має обрати чоловіку запобіжний захід.  

Як проходило затримання

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков готовий взяти чоловіка на поруки. 

«Звернусь до суду з клопотанням про мінімальне покарання для Белькова. Про взяття на поруки сержанта. Ми допоможемо йому пройти курс реабілітації від наркотиків та знайти себе заново. Клопотання буде подане від мене особисто — міністра внутрішніх справ і командира спецпідрозділу КОРД, і хлопців, які проводили учорашнє затримання. Ми так вирішили!» — написав глава МВС  у Facebook. 

Під час допиту, який виклав Аваков, затриманий розповів, що давно не спав, перебуває у стані наркотичного сп'яніння. Про себе повідомив, що як старший сержант сил спеціальних операцій був звільнений «за статтею», «не ужився з молодими офіцерами». 

«Єдина мета моєї акції була щоб закінчилося те, що відбувається у моєму житті зараз... Не збирався нічого підривати, бо підривати було нема що. В машині були мої особисті речі: з них документи і дві (одиниці) зареєстрованої зброї — помпова рушниця Hatsan та самозарядний карабін Симонова», — сказав затриманий.

За його словами, за ним постійно стежили, а куди б він не звертався (вочевидь, щодо працевлаштування), ніде йому не допомагали.