Web Analytics

Апеляція: суд відмовив мерії долучити до справи акт сьогоднішньої пожежі у наметі

Колегія суддів Другого апеляційного адміністративного суду під головуванням Зої Подобайло відмовила позивачу — Харківській міській раді — у клопотанні про долучення до матеріалів справи доповідної записки ДСНС та акту про пожежу у наметі на майдані Свободи 20 травня.

Представник Юрдепартаменту міськради Ігор Козак просив долучити документи в якості «додаткового підтвердження» своїх вимог, оскільки представники ДСНС є членами узгоджувальної комісії Харківської міської ради. 

Відповідач Михайло Лебедь, як і в суді першої інстанції, сказав, що намет не його і його не було в наметі під час пожежі. Він заперечував проти долучення документів до матеріалів справи.

«Намет не мій... І в мене є обґрунтована підозра, що позивач, люди, пов'язані з позивачем, вони і влаштували цій підпал… щоб долучити до справи», — сказав Лебедь.

Суддя зробила зауваження відповідачу щодо недопустимості припущень.

Представник відповідача Ігор Черняк зазначив, що документи не є належними доказами згідно Кодексу адміністративного судочинства України.

Суд вирішив відмовити у клопотанні міськраді, оскільки документи не відповідають вимогам КАС України.

«Відмовити у задоволенні клопотання про приєднання до матеріалів справи доповідної записки начальника ХМВ ГУ ДСНС України у Харківській області та акту про пожежу від 20.05.2019, оскільки подані документи не відповідають поняттю доказів в розумінні ст. 94. Не приймаємо, але раз вони подані через канцелярію, у справі вони знаходяться, але ми не будемо їх розглядати як докази», — сказала головуюча суддя. 

Пряму трансляцію засідання веде телеканал UA: Харків у Facebook

Пожежа в наметі сталася сьогодні вранці. Організатори шатра заявили, що це підпал. Поліція відкрила провадження за статтею «Умисне пошкодження майна».