Web Analytics

«Акценти зрозумілі»: Синєгубов — про вигляд пам’ятника загиблим дітям у Харкові

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов прокоментував вигляд нового пам'ятника дітям, загиблим внаслідок російської агресії. 

За його словами, на пам'ятнику має з'явитися ще одна плита. Її конкретний зміст він не уточнив, але додав, що весь проєкт і так говорить за себе. 

«Всі акценти абсолютно зрозумілі. Якщо була комунікація Першої леді, наша комунікація була, кому встановлений цей пам’ятник і внаслідок чого загинули ці діти...», — сказав Синєгубов. 

— На самому пам’ятнику буде така згадка [про російські злочини]?

— А це там обов’язково? — перепитав голова ОВА.

— Багато людей вважають, що так. На цю тему висловлюються у Facebook [cвої думки опублікували харків'яни Володимир Чистилін, Борис Редін, Леонід Логвиненко та інші — ред.] 

«Я думаю, що цей проєкт дуже гарно реалізований за меценатські, благодійні кошти. Якщо є якісь думки, що необхідно доробити, я думаю, що ми це зможемо зробити. Це абсолютно для нас ясна позиція», — сказав Синєгубов. 

Пам'ятник у центрі Харкова встановили за ініціативи та кошти народного депутата Павла Якименка та групи меценатів. Конкурсу проєктів не було, скульптора обрав сам нардеп. У тексті на постаменті немає згадки про те, внаслідок яких подій загинули діти. Це викликало питання у харків'ян, представників громадськості. 

Коментуючи це «МедіаПорту», у пресслужбі народного депутата повідомили, що згодом пам'ятник доповнять іменами дітей, загиблих на Харківщині внаслідок російської агресії. Щодо згадки про російську агресію Павло Якименко відповів: «Я не маю сумнівів, що й так усім зрозуміло, що росія — країна-вбивця українців, яка намагається знищити нашу державу».