Web Analytics

Акція під АП: Порошенко обіцяє повернутись

Кілька тисяч людей прийшли до Адміністрації Президента підтримати Петра Порошенка. 

На відео, опублікованому на сторінці Порошенка в Facebook, видно, що люди тримали прапори України і плакати зі словами подяки. Під час акції скандували «Порошенко!», «Дякуємо», «Молодець».

Президент України вийшов до людей разом з дружиною. Він нагадав, що не йде з політики. 

«Спільно ми йдемо перемагати на парламентські вибори! Спільно ми повернемося на вулицю Банкову після наступних президентських виборів!» — сказав Порошенко. 

 

Люди скандували: «Через рік!» 

«Через рік, так через рік», — перефразовуючи фразу «Стадіон, так стадіон», відповів Порошенко і засміявся. Сказати це йому жартома підказала дружина. 

«Єдине, чого ми не можемо зараз допустити, це відчаю. Єдине, чого ми не можемо зараз допустити, це розпачу. Єдине, чого не можна допустити, це зневіри у власні сили і зневіри в Україну», — сказав президент. 

Він подякував тим, хто висловився на його підтримку: «Я дуже рідко зараз заходжу в соціальні мережі. І я зайшов вчора у Facebook. Стільки позитиву, який я вчора прочитав про себе на Facebook, я не читав дуже-дуже давно!»

Президент сфотографувався з людьми, виконав гімн і наостанок разом з дружиною помахав людям з балкону.  

Фото: facebook.com/petroporoshenko

За результатами підрахунку 99,84% електронних протоколів, Володимир Зеленський перемагає на виборах Президента України з 73% голосів, у Петра Порошенка — 24,46%.