12 січня вулицю Сумську тимчасово перекриють через парад вертепів

Рух транспорту заборонять на півтори години. Автобуси змінять маршрут, тролейбуси не курсуватимуть.

Проїзд вул. Сумською, на ділянці від пров. Мечникова до пр. Незалежності, буде заборонено 12 січня з 13.00 до 14.30, попередили у прес-службі Харківської міської ради.

Обмеження пов’язані з проведенням фестивалю «Вертеп-фест» — у цей час вулицею Сумською, від майдану Конституції до майдану Свободи, проходитимуть учасники параду вертепів.

Фото: Roman Zhurylo/Facebook

Автобуси змінять маршрути так:

№20е, 217е: пров. Спартаківський — вул. Університетська — узвіз Соборний — вул. Клочківська — узвіз Клочківській — пл. Свободи — пр. Науки і далі за маршрутом;

№78е, 202е: вул. Університетська — вул. Мечникова — вул. Пушкінська — вул. Ярослава Мудрого — вул. Сумська і далі за маршрутом;

№119е: вул. Вернадського — пров. Подільський — пров. Короленка — пров. Вірменський (у зворотному напрямку: пров. Плетнівський — вул. Кооперативна) — пл. Павлівська — пл. Сергіївська — вул. Клочківська — узвіз Клочківській — пл. Свободи — пр. Науки і далі за маршрутом.

Також на цій ділянці вул. Сумської буде заборонено рух тролейбусів.

Всеукраїнський фестиваль «Вертеп-фест» проходитиме в Харкові 12-13 січня. У програмі — парад вертепів, концерти, театральні вистави, а також хорове виконання колядки «Нова радість стала».

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.