Web Analytics

100 днів Зеленського: їздити на велосипеді не дозволяють, переїзд ОП — заскладний

Президент України Володимир Зеленський не їздить на роботу на велосипеді, як його герой з серіалу «Слуга народу», із міркувань безпеки. 

Про це він розповів в інтерв'ю за результатами ста днів президентства актору Станіславу Боклану, що вийшло в етер 31 серпня на «1+1». 

100 днів президентства. Зеленський дав інтерв'ю Станіславу Боклану, який грав прем'єра в серіалі «Слуга народу». Скріншот

«Дуже складне питання. Я з цим боровся і борюся. Чесно тобі скажу, що мені не дозволяють. Поки що є реальне... я не хочу говорити зараз прізвища людей, від кого може бути небезпека. Так, ми отримуємо інформацію, і мені не дозволяють, бо декілька було вже прикладів, коли, скажімо так, образно кажучи, зовсім було небезпечно», — сказав Володимир Зеленський.

За його словами, дороги для проїзду його кортежу з «двох-трьох машин», як і обіцяли, не перекривають. 

Щодо перекриття доріг в день приїзду прем'єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу до Києва, заступник керівника Управління Державної охорони і керівник Служби безпеки президента Максим Донець сказав, що це було вимогою Служби безпеки Ізраїлю. 

З програми також стало відомо, що переїзд Офісу президента з Банкової до Українського дому на Хрещатику, про що неодноразово заявляли в команді президента, виявився надто складним. 

«Ми не можемо знайти на сьогоднішній день варіант переїзду. Була абсолютно логічна конструкція переїзду в Український дім з розміщенням тут (на Банковій — ред.) музею. Але дійсно час проведення там ремонтних робіт, плюс всі ці системи секретності, зв'язку, безпеки, це настільки все складно, що немає змісту це робити тимчасово», — прокоментував керівник Офісу президента Андрій Богдан

«Не на часі — це особисто моя думка. І немає таких пропозицій, про які б сказали: так, це суперпропозиція, це недорого, це красиво, і там зручніше», — сказав перший помічник президента Сергій Шефір


Зображення людини на велосипеді з булавою в руці використовувалося у попередньому логотипі партії «Слуга Народу», від якого вирішили тимчасово відмовитися, віддавши перевагу кольорам, з яким Зеленський переміг на виборах. 

Концепцію переїзду Офісу президента до Українського дому команда президента презентувала у червні. Ексзаступник глави Адміністрації президента Порошенка Дмитро Шимків тоді заявляв, що переїзд коштуватиме десятки мільйонів доларів. В команді президента говорили, що не витратять на переїзд жодної копійки з бюджету.