Харківський нацгвардієць виборов «бронзу» Кубку світу із самбо

На змаганнях, що проходили в Єревані (Вірменія), службовець 5-ї Слобожанській бригади Нацгвардії Єгор Леонов посів третє місце у ваговій категорії до 98 кг.

Про це повідомили у 5-й Слобожанській бригаді НГУ.

За два дні змагань українці здобули 22 медалі:

• сім золотих;
  • чотири срібні;
  • 11 бронзових.

Одну з бронзових нагород Кубку світу виборов гвардієць 5-ї бригади Єгор Леонов, який представляв Харківщину. Він виступав у ваговій категорії до 98 кг.

За словами Єгора Леонова, ці змагання стали для нього «важливим стартом».

«Дуже багато людей вболівали і за мене, і за збірну України загалом. Я відчував велику відповідальність — не підвести вболівальників, гвардійців рідної бригади та всіх українців», — прокоментував боєць.

Конкуренція, зазначив він, була дуже серйозною.

«На жаль, не вийшло вибороти золоту медаль, на сьогоднішній день це — «бронза». Але пройдений величезний шлях для досягнення цього результату, і далі буду впевнено рухатися тільки вперед, працювати над своїми помилками», — додав гвардієць.

На змаганнях Кубку світу з важкої атлетики в Таїланді харківська важкоатлетка Світлана Самуляк виборола три «бронзи».