Харківські синхроністки здобули «срібло» чемпіонату світу в Катарі

Збірна України з артистичного плавання, майже всі спортсменки якої — з Харківщини, посіла друге місце на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Досі (Катар).

Нагороду спортсменки вибороли 4 лютого, повідомили в Харківській обладміністрації.

«У змаганнях акробатичних груп українки отримали від суддів 243,3167 бала та посіли друге місце», — зазначають в ОВА.

«Золото» вибороли китаянки — у них 244,1767.

«Бронза» у збірної США — 242,2300.

До складу української команди увійшли здебільшого спортсменки з Харківської області:

• також — киянка Олександра Горецька.

Виступ наших неймовірних дівчат на Чемпіонаті світу в Досі-2024 в акробатичній групі! Дивимося і насолоджуємося🤗 Eurovision sport

Опубликовано Ukrainian synchronized swimming Воскресенье, 4 февраля 2024 г.

Як повідомили у збірній України з артистичного плавання, команда проходить до фіналу в технічній групі. За медалі плавчині боротимуться 6 лютого.

Попереду також — змагання в довільній програмі та дуети.

Торік українська збірна посіла третє місце на чемпіонаті світу з водних видів спорту у Фукуоці (Японія).