Web Analytics

Зеленський у Харкові вручив нагороди бійцям ЗСУ

Президент Володимир Зеленський 6 грудня, у День Збройних сил, зустрівся у Харкові з українськими захисниками. Відвідав поранених у медзакладі та вручив нагороди.

Про візит глави держави до Харкова повідомили 6 грудня в Офісі президента.

«Сьогодні маю честь бути тут і нагородити найкращих з найкращих. Хоча вважаю, що у нас на фронті всі найкращі», — зазначив Володимир Зеленський під час зустрічі з бійцями ЗСУ.

Він подякував військовим за службу і вручив ордени та медалі.

Фото: president.gov.ua

Звання Героя України та орден «Золота Зірка» отримав командир 110-ї окремої мотопіхотної бригади Сухопутних військ ЗСУ Микола Чумак. Він керує підрозділом із квітня.

«В умовах бойових дій йому фактично з нуля вдалося створити боєздатну бригаду, яка зупинила просування противника на визначених рубежах. Із березня до грудня підрозділи бригади утримують 42-кілометрову смугу оборони на Донеччині. Вміле тактичне комбінування та застосування резервів дало змогу, окрім стримування ворога, проводити контрнаступальні заходи», — розповіли в Офісі президента.

Зеленський також відвідав медзаклад, де лікують поранених військових, де також вручив нагороди бійцям і лікарям.

«Президентові розповіли про стан поранених та перебіг їх лікування. Зокрема, було відзначено високі показники реанімації військових, які перебували в стані клінічної смерті», — йдеться у повідомленні ОПУ.


Наприкінці листопада Володимир Зеленський нагородив орденом «За мужність» III ступеня травматолога з Ізюма Юрія Кузнецова. Під час окупації лікар залишився у місті та продовжив допомагати пацієнтам.