Велику залу Харківської філармонії відкриють концертом 14 лютого

Першій після закінчення реконструкції концерт відбудеться в День закоханих. У філармонії виступатиме симфонічний оркестр.

Симфонічне «Янко-шоу» до дня Святого Валентина анонсували на сайті Харківської обласної філармонії. Концерт відбудеться 14 лютого, початок о 18.30.

Виступатиме академічний хор Харківської філармонії під керівництвом її директора і головного диригента Юрія Янко.

Інформацію щодо завершення реконструкції та проведення 14 лютого першого концерту підтвердили в Харківській обладміністрації. Основні роботи наразі завершено, майстри закінчують деталі.

В ХОДА нагадали, що разом із великою залою філармонії, що розрахована на 777 місць, відкриється цілий комплекс, до якого входять камерна зала і нове фойє. Усі три зали філармонії (включно з органним, який відкрили в 2016 році) одночасно зможуть приймати півтори тисячі глядачів.

Фото: kharkivoda.gov.ua

Директор філармонії Юрій Янко зазначив, що задоволений акустикою в реконструйованій залі.

«Акустика фантастична. Я за неї хвилювався найбільше, — зізнався Янко. — Звучить усе. Уся геометрія залу сприяє звуку. Тут справжній паркет дубовий, крісла дерев'яні — все зроблено для того, щоб все звучало».

Харківську філармонію почали реконструювати в 2006 році. Роботи затяглися через нестачу фінансування.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.