У Харкові через повідомлення про вибухівку евакуювали три виші

Правоохоронці перевірили заклади за кілька годин. Жодних небезпечних предметів не знайшли.

Повідомлення про замінування трьох вишів у Харкові надійшло сьогодні вранці, розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Йдеться про Харківський національний університет радіоелектроніки, Харківський національний університет мистецтв і Харківський національний університет міського господарства. 

Кінологи та вибухотехніки оглянули понад 6,5 тис. кв. м приміщень і території навкруги, евакуювали 600 людей. Жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин не знайшли.

Фото: hk.npu.gov.ua

8 травня поліцейським також повідомляли про замінування всіх торговельних центрів Харкова і Південного вокзалу. Сьогодні вранці перевірку закладів завершили. Правоохоронці евакуювали 3258 людей, вибухівку також не знайшли.

Відомості щодо всіх подій внесли до Журналів єдиного обліку заяв і повідомлень райвідділів поліції. Слідчі вирішують, як кваліфікувати їх за Кримінальним кодексом України.

У Харкові масові повідомлення про замінування надходять з 21 квітня. Силовики перевіряли готелі, торговельні центри, школи, університети та коледжі, районні адміністрації, заводи, вокзали, аеропорт тощо. У жодному випадку вибухівку не знайшли.

2 липня поліція повідомила про затримання двох підозрюваних у «мінуванні» харківських закладів. Силовики шукають їх ймовірних спільників. 

У Міністерстві внутрішніх справ запропонували посилити відповідальність за хибні повідомлення про нібито закладену вибухівку.

Читайте MediaPort у Telegram

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.