Web Analytics

Тимошенко перемогла за результатами голосування в Качанівській колонії

В колонії, де у 2011-2012 роках перебувала екс-прем'єрка, народний депутат Юлія Тимошенко, на президентських виборах-2019 за неї проголосувало найбільше виборців. 

За даними на сайті Центральної виборчої комісії, в голосуванні на спеціальній виборчій дільниці у Качанівській колонії взяв участь 271 виборець. За Юлію Тимошенко проголосували 110 — 40,6%.

На другому місці Володимир Зеленський: 68 голосів — 25,1%. На третьому — Петро Порошенко з 20 голосами — 7,4%.

Відео UA: Харків

18 голосів віддали за Юрія Бойка, 14 — за Олега Ляшка. Юрій Тимошенко отримав вісім голосів, Олександр Вілкул — шість, Ольга Богомолець і Роман Безсмертний — по два, Геннадій Балашов, Інна Богословська, Анатолій Гриценко, Василь Журавльов, Віталій Купрій, Юлія Литвиненко, Валентин Наливайченко, Володимир Петров, Ігор Смешко, Ігор Шевченко — по одному.

Недійсними визнали 13 бюлетенів.

У жовтні 2011 року Печерський райсуд Києва визнав екс-прем'єрку Юлію Тимошенко винною в перевищенні службових повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році, що завдало збитки державі. Тимошенко засудили до семи років ув'язнення. 30 грудня 2011 року її доставили до Качанівської виправної колонії в Харкові. З травня 2012-го екс-прем’єр перебувала в Центральній клінічній лікарні «Укзалізніці» (ЦКБ №5).

22 лютого 2014 року Верховна Рада України прийняла постанову про звільнення Тимошенко з ув'язнення на підставі рішення Європейського суду з прав людини і рішення Комітету міністрів Ради Європи. У цей же день вона залишила лікарню.

Читайте MediaPort у Telegram