Web Analytics

Тимчасового керівника управління СБУ представили Харківській облраді

Обов'язки начальника Управління СБУ в Харківській області наразі виконує Андрій Дармограй. Попереднього керівника, Романа Дудіна, наприкінці травня звільнив президент Володимир Зеленський. 

Андрія Дармограя представила голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко під час сесійного засідання, що проходило в онлайн-форматі  2 липня.

«Дуже довго не буду обтяжувати вас своїм послужним списком та проходженням своєї служби в органах Служби безпеки України. Єдине, що хотів зазначити, — колектив і управління СБУ продовжує виконувати свої обов'язки й покладенні завдання у межах компетенції СБУ, здатні виконувати будь-які завдання будь-якої складності. Від себе усім хотів би побажати конструктивних дій і прийняття обґрунтованих рішень», — зазначив Андрій Дармограй, звертаючись до депутатів.

Тетяна Єгорова-Луценко й Андрій Дармограй. Скріншот онлайн-трансляції сесії Харківської облради

Попереднього керівника управління Романа Дудіна звільнили наприкінці травня. Коментуючи роботу силовиків упродовж місяця, що минув, голова обладміністрації Олег Синєгубов казав, що регіональне управління СБУ повноцінно працює.

«Є виконувач обов'язків, який бере участь у всіх нарадах абсолютно, є управління структури, які там безпосередньо працюють, тому я думаю, що вони свою функцію виконують. Тим більше, що є вищі органи — Київське управління СБУ, яке надає оцінку тій чи іншій діяльності свого структурного підрозділу», — розповідав голова ОВА в інтерв’ю «Суспільному».

Синєгубов додав, що начальника управління має призначити президент Володимир Зеленський, наразі чекають на його рішення.


Володимир Зеленський після поїздки на Харківщину 29 травня заявив, що звільняє начальника обласного управління СБУ. За словами президента, Роман Дудін «не працював на захист міста з перших днів повномасштабної війни, а думав тільки про себе особисто». Дудін пізніше це заперечував.