Web Analytics

Терехов розповів, чи перейменують вулицю у Харкові на честь Тація

Якщо ідея перейменування вулиці Студентської на честь колишнього ректора юридичного університету Василя Тація не знайде абсолютної підтримки під час громадського голосування, рішення не підтримають. 

Про це на пресконференції 9 травня сказав Харківський міський голова Ігор Терехов. Він нагадав, що перейменувати вулицю на честь Тація запропонував Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.  

«Ми це винесли на широкий розсуд усіх харків'ян, мешканців цієї вулиці, Київського району... Як вирішить суспільство, потім ми внесемо це до сесійної зали... Поки що я не бачу, що люди в більшості своїй — за це перейменування... Коли навіть 50 на 50, то не потрібно перейменовувати. Буде сесія, але я не бачу зараз умов для перейменування», — сказав міський голова. 

Ігор Терехов на пресконференції 9 травня. Фото: Харківська міська рада

Громадське онлайн-обговорення з приводу перейменування чотирьох вулиць та одного скверу стартувало 27 березня і триватиме до 28 травня. Перейменування на честь захисників та захисниць України станом на 10 травня здобувають абсолютну підтримку. Пропозицію увічнити ім'я Василя Тація на цей час підтримали 42%, проти — 58%.

Ексректор юридичного університету Василь Тацій помер у вересні 2022 року.