Помер ексректор юридичного університету Василь Тацій

Колишній ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, почесний харків’янин Василь Тацій пішов з життя 28 вересня. Йому було 82 роки.

Про смерть Василя Тація повідомили у пресслужбі НЮА імені Ярослава Мудрого.

«Людина-епоха, Науковець з великої літери, людина, яка стала вчителем та наставником для десятків поколінь правників та близьким другом, мудрим порадником для багатьох з нас», — згадують Тація у виші.

Причину смерті ексректора в університеті не назвали.

Фото: nlu.edu.ua

Василю Тацію було 82 роки. Він родом з Полтави, після закінчення Харківського юридичного інституту (нині — НЮА імені Ярослава Мудрого) працював у прокуратурі. З 1966 року повернувся до вишу, був аспірантом, викладачем, заступником декана, проректором. З 1987 і до 2020 року був ректором, потім — радником ректора.

У 1993-2016 роках Тацій очолював Національну академію правових наук України. Доктор юридичних наук, професор, академік, заслужений діяч науки й техніки, він був автором понад 800 наукових праць.

«Він також був членом десятків робочих груп та комісій із розвитку національної правової системи, почесним доктором дев’яти українських та закордонних закладів вищої освіти, удостоєний численних державних нагород та відзнак, зокрема звання Героя України», — зазначають в університеті.

Василь Тацій також був почесним громадянином Харкова та Харківської області.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.