Web Analytics

росія підтягує нові сили на Куп'янський напрямок, ЗСУ відбивають атаки — Міноборони

Російська армія відновлює свої сили та перегруповується на Куп’янському і Лиманському напрямках фронту, тривають запеклі бої.

Про це розповіла в ефірі національного телемарафону 21 серпня заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Вона зазначила, що зараз основні напрямки наступу російської армії — саме на сході. На Куп'янському напрямку складна ситуація: тривають запеклі бої, ЗСУ чинять опір, водночас військо рф продовжує обстрілювати Куп'янськ.

«Протягом тижня, якщо дивитися по цифрах, то на Лиманському і Куп'янському напрямках може здатися, що зменшилася кількість обстрілів і боїв. Але насправді ворог не полишає своїх планів рухатися там вперед. Зараз просто відбувається перегрупування, і він додатково підтягує туди сили», — сказала Маляр.

Фото: Facebook/Генштаб ЗСУ

Заступниця міністр нагадала, що в останні два тижні російські підрозділи активізувалися на цих напрямках, але Сили оборони зупиняли їх. Нині ж армія рф просто «зализує рани»: через це активність дещо спала, але це не означає, що вона не поновиться.

«На Куп'янському напрямку наші відбили атаки південніше Першотравневого, Синьківки й східніше Петропавлівки Харківської області. Тобто всі бої минулого тижня закінчилися поразкою ворога, він там не просувається», — додала Маляр

На Лиманському напрямку основні бої точаться в районі Серебрянського лісництва. Війська рф намагаються вибити ЗСУ з позицій біля Кремінної й Білогорівки, бої дуже тяжкі.


Командувач Сухопутних військ Олександр Сирський минулого тижня заявляв, що російські війська намагаються прорвати оборону ЗСУ на Куп'янському напрямку, щоб заблокувати та захопити Куп'янськ.