Web Analytics

Щоденні штурми переважно з в'язнів: Сирський — про російський наступ у бік Куп'янська

Російські окупанти намагаються прорвати оборону Збройних сил України на Куп'янському напрямку, щоб заблокувати та захопити Куп'янськ. 

Про це розповів командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський, повідомляє Military Media Center.

Генерал-полковник працював на позиціях в околицях Куп'янська більшу частину дня, «у зв'язку з ускладненням обстановки на Куп’янському напрямку».

«Противник штурмовими загонами, що комплектуються переважно в’язнями, щоденно, на різних напрямках, намагається прорвати оборону наших військ, маючи на меті блокування, а згодом і захоплення Куп‘янська. За результатами роботи з командирами на цьому напрямку, було прийнято ряд важливих рішень, які забезпечать надійність оборони», — йдеться у коментарі Сирського. 

Фото: Military Media Center/Telegram

На Лиманському напрямку російська армія перегруповується, замінює сили і не полишає планів щодо подальшого наступу. 

«Наша задача — максимально скористатися цією ситуацією та суттєво покращити своє положення. Необхідні для цього рішення ми з командирами відпрацювали безпосередньо в районі ведення бойових дій», — коментує Сирський. 

Ситуацію на Бахмутському напрямку він називає складною, але контрольованою. Окупанти контратакують, мінують шляхи, застосовують авіацію: «Разом з тим, у таких складних умовах наші війська поступово просуваються вперед». 

16 серпня в Міноборони України підтвердили звільнення від російських окупантів селища Урожайне на Донеччині. 

Читайте також: З Куп’янщини за тиждень евакуювали майже пів тисячі людей: фоторепортаж