Web Analytics

«Рівний з рівним»: Харківщина долучилася до урядового проєкту допомоги ветеранам

Кабінет міністрів розширив на 10 регіонів експериментальний проєкт, за яким в Україні з’являться так звані помічники ветеранів. Вони мають допомагати військовим повертатися до цивільного життя.

До проєкту офіційно долучаються шість регіонів — Харківська, Закарпатська, Київська, Сумська, Полтавська області та Київ, повідомили в Міністерстві у справах ветеранів.

До цього проєкт вели у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській та Миколаївській областях.

Посад помічників побільшає із 400 до 550. Після навчання вони працюватимуть у громадах, долучених до проєкту — в Сервісних офісах у справах ветеранів.

Набиратимуть учасників передусім з-поміж військових або їхніх рідних.

«Помічники стануть тими, хто фактично першими надаватимуть ветеранам війни, членам їх сімей та демобілізованим воїнам сервісну підтримку з переходу до цивільного життя за принципом «рівний з рівним». Серед іншого, це консультативний, інформаційний, процедурний супровід в межах переходу від військової служби до цивільного життя», — зазначають у міністерстві.

Згодом проєкт хочуть поширити й на решту областей. До кінця 2024 року в Україні має бути 15 тис. помічників ветеранів.

Фото: Офіс президента


Ветеранів Харківської області запрошують долучитися до програм підтримки підприємництва — від держави або громадських організацій.

Блок новин за темою

Новини за темою