Web Analytics

Які бізнес-програми для ветеранів є на Харківщині: інформація ОВА

Ветеранів Харківської області запрошують залучитися до програм підтримки підприємництва — від держави або громадських організацій.

Про це розповів на брифінгу начальник управління у справах ветеранів Харківської обладміністрації Олег Пуль.

За його словами, для ветеранів розробили кілька напрямків підтримки у розвитку бізнесу.

Програми Українського ветеранського фонду

Ці програми дозволяють ветеранам та їхнім родичам отримати до 20 тис. грн на купівлю товарів та обладнання для ведення власної справи.

Інший варіант — взяти участь у конкурсному відборі на фінансування проєкту, де мінімальна запитувана сума — 500 тис. грн, а максимальна — 3 млн грн.

Національний проєкт «Дія. Бізнес»

«Дія. Бізнес» передбачає надання ветеранам та їхнім близьким гранту до 1 млн грн. Можна подати заявку на кошти для облаштування теплиці, саду чи переробного підприємства.

Ветерани війни також мають першочергове право на земельні ділянки для особистого сільського господарства, садівництва і городництва.

Допомога громадських організацій

За словами Олега Пуля, УВФ нещодавно провів конкурс для громадських об’єднань, що опікуються проблемами ветеранів. Серед 10 переможців — дві харківські громадські організації:

  • Асоціація приватних роботодавців з проєктом «Центр підтримки підприємницьких ініціатив ветеранів «Новий відлік»;
  • «Спілка ветеранів АТО» з проєктом «Правова допомога для ветеранів російсько-української війни».


На початок червня за державною програмою «єРобота» в Харківській області 13 підприємців отримали гранти для відкриття й розвитку бізнесу.

Фото на головній: diia.gov.ua