Web Analytics

Працевлаштування ВПО на Харківщині: роботодавцям компенсували 8,5 млн грн

Компенсації за працевлаштування переселенців в Харківській області цьогоріч вже отримали майже 300 роботодавців.

Про це розповів на брифінгу директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков.

За його даними, цьогоріч на обліку були 5,6 тис. незайнятих переселенців, з них працевлаштували 1 053.

У громадських роботах брали участь 169, на суспільно корисні скерували 1299.

Котуков нагадав, що для роботодавців запровадили державну програму підтримки. Ті, хто бере на роботу ВПО, мають право на компенсацію — 6 700 грн на кожного влаштованого переселенця на місяць. Гроші платять перші два місяці.

«Протягом січня-жовтня цього року компенсацію отримали 299 роботодавців — на 8,5 млн грн за працевлаштування 676 ВПО», — навів цифри Котуков.

Фото: ХОЦЗ

Як працюють інші програми щодо працевлаштування

За словами Олександра Котукова, Харківщина посідає друге місце в Україні за кількістю виданих ваучерів на навчання — на 1 листопада вже більш як 1300. Їх отримують люди, старші за 45 років, переселенці, ветерани війни тощо.

«Ваучери видаються за 79 професіями та 45 спеціальностями. Нещодавно до переліку була додана професія сапера. Відповідно, за ваучерами ми можемо готувати саперів, на яких є сьогодні великий попит», — зазначив керівник центру.

За державною програмою мікрогрантів «Власна справа» в Харківській області подали заявки 600 осіб.

За програмою щодо зупинення або скорочення господарської діяльності компенсаціями скористалися 66 роботодавців — це дозволило зберегти 1199 робочих місць.


Суспільно корисні роботи за проєктом «Армія відновлення» на Харківщині проводять у 52 громадах. Учасники отримують до 10,5 тис. грн на місяць. 

Блок новин за темою

Новини за темою