Web Analytics

До проєкту «Армія відновлення» на Харківщині долучилися 52 громади

У Харківській області суспільно корисні роботи за проєктом «Армія відновлення» проводять у всіх семи районах, учасники отримують до 10,5 тис. грн на місяць.

Про це повідомили в Харківському обласному центрі зайнятості.

Харківщина долучилась до проєкту «Армія відновлення» на початку року, після скасування заборони на проведення суспільно корисних робіт у зоні бойових дій.

«На 1 листопада на роботу в «Армії відновлення» вже видали понад 12,2 тис. направлень, профінансовано  майже 100 млн грн громадянам, які беруть участь у проєкті. Це найбільший результат в Україні», — зазначають у центрі.

Наприкінці жовтня Кабінет міністрів збільшив оплату за суспільно корисні роботи в 1,5 раза, і відтепер за проєктом «Армія відновлення» можна отримати до 10 050 грн на місяць. Гроші надходять з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

На Харківщині суспільно корисні роботи проводять у 52 громадах усіх семи районів, які саме — залежить від місцевих потреб.

«Учасники проєкту займаються розборами завалів, будівництвом захисних споруд, плетінням маскувальних сіток, наданням соціальних послуг у «Пунктах незламності» тощо, — наводять приклади у центрі зайнятості.

Фото: ХОЦЗ

Читайте також: «Армія відновлення» на Харківщині: як центр зайнятості залучає харків’ян до суспільно корисних робіт

Блок новин за темою