Web Analytics

На Золочівщині ремонтують пошкоджені від обстрілів приватні будинки: яка допомога передбачена

Прикордонну Золочівську громаду на Харківщині готують до зими — приводять до ладу пошкоджені російськими обстрілами будинки.

Одним з головних питань є підготовка приватного сектору, повідомив голова Золочівської громади Віктор Коваленко.

«У цьому напрямку громада продовжує співробітництво з благодійним фондом «Хелп Хільфе цур Зельбстхільфе», що працює за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Раніше благодійники вже доправили нам партію дизельного пального для медиків та комунальників», — зазначив він.

Фото: Золочівська селищна рада

Другий напрямок — оформлення документів на грошову допомогу жителям громади з вразливих категорій, будинки яких постраждали через війну.

Також обговорюють питання щодо виділення коштів на ремонт покрівель у приватних будинках — родинам, яким не під силу такі витрати.

Фото: Золочівська селищна рада

Золочівська громада також отримала від Міжнародного комітету Червоного Хреста гуманітарний вантаж: тенти, плівку, плити ОСБ, рейки, цвяхи.

Частину будівельних матеріалів передали до прикордонних старостинських округів — Одноробівського, Одноробівського Першого та Олександрівського. Решта залишилася для потреб інших населених пунктів.

Фото: Золочівська селищна рада

За даними Віктора Коваленка, в Золочівській громаді близько 1300 пошкоджених помешкань.


У Золочеві ремонтують гуртожиток для переселенців, пошкоджений минулоріч російськими обстрілами. Роботи планують завершити до кінця вересня.