Web Analytics

У Золочеві відновлюють гуртожиток для переселенців, що постраждав від обстрілів

У селищі Золочів на Харківщині приводять до ладу гуртожиток, пошкоджений минулоріч російськими обстрілами. Ремонт планують завершити до кінця вересня.

У гуртожитку до повномасштабного вторгнення мешкали 50 родин переселенців, повідомили в Харківській обладміністрації. Від обстрілів у будівлі були вибиті вікна, пошкоджений паркан, вщент знищена стіна.

Ремонтують її коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевого бюджету. Вартість робіт — 3,9 млн грн. 

«Два роки тому ми зробили ремонт у цьому гуртожитку за сприяння німецького проєкту GIZ. А торік російські окупанти знищили все, що ми робили. Зараз докладаємо зусиль, щоб усунути наслідки збройної агресії, і люди змогли якнайшвидше сюди заселитися», — прокоментував голова Золочівської громади Віктор Коваленко.   

Фото: Харківська ОВА

Фото: Харківська ОВА

Будівельники переклали частину стіни та перекриття між кімнатами, нині тривають внутрішні роботи та монтаж вікон.   

«У деяких місцях доводилося працювати дуже обережно, адже плити перекриття майже не трималися. Вже доходимо до відновлення фасаду. У приміщеннях викладаємо плитку, лінолеум та штукатуримо», — розповів представник підрядної фірми Сергій Козоріз.

Ремонт планують завершити наприкінці вересня. За інформацією ОВА, переселенці, які хочуть заселитися до гуртожитку — це жителі самої Золочівщини, які залишилися без житла.


Від початку повномасштабного російського вторгнення в Золочівській громаді зазнали пошкоджень майже 1,5 тис. житлових будинків.