Web Analytics

На Бахмутському напрямку загинув бойовий медик — студент ХНУ

Студент біологічного факультету Каразінського університету Андрій Бондаренко загинув 12 листопада під час боїв у Донецькій області. Йому було 26 років.

Про загибель військового повідомили в Харківському національному університеті імені Каразіна.

Бойовому медику, молодшому сержанту 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка Андрію Бондаренку було 26 років. Він поступив на біологічний факультет ХНУ у 2014-му, але за два роки пішов у військо — спочатку добровольцем, згодом уклав контракт. У 2021-му повернувся до навчання. Як згадують в університеті — мріяв отримати диплом біолога.

«На факультеті Андрія пам’ятають як життєрадісного, усміхненого, щирого хлопця, який завжди любив пожартувати. Одногрупники та друзі з університету згадують його як справжнього друга, який завжди готовий прийти на допомогу та підбадьорити в будь-який момент», — йдеться в повідомленні вишу.

Фото: Facebook/ХНУ ім. Каразіна

 

Під час повномасштабного вторгнення Андрій Бондаренко з перших днів обороняв Харків, потім воював на Чугуївському напрямку, брав участь у контрнаступі на Куп’янському, боях на Сватівському та під Бахмутом.

Військовий нагороджений відзнакою командувача об’єднаних сил «Козацький хрест» III ступеня, медалями «За звитягу! Слава і честь» і «За службу Українському народу», відзнакою президента «За оборону України» та відзнакою командувача військ оперативного командування «Схід».

Підтримати родину можна за реквізитами картки його мами, Світлани Василівни Бондаренко: 5168 7456 1409 4453.


Президент Володимир Зеленський вручив рідним полеглого оператора дронів Євгенія Зиновьєва орден «Золота зірка». Боєць родом із села Рясне Золочівської громади на Харківщині, йому було 28 років.

Фото на головній: Facebook/Об'єднані сили

Блок новин за темою