Web Analytics

Зеленський присвоїв звання Героя України загиблому захиснику із Золочівської громади

Президент Володимир Зеленський вручив рідним полеглого оператора дронів Євгенія Зиновьєва орден «Золота зірка». Боєць родом із села Рясне Золочівської громади на Харківщині, йому було 28 років.

Про це повідомив голова Золочівської громади Віктор Коваленко.

«Нашому земляку Євгенію Зіновьєву присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота зірка» (посмертно). З рук президента Володимира Зеленського нагороду отримала мама загиблого Ольга Євгеновна», — зазначив він.

Фото: Офіс президента

Євгенію Зіновьєву було 28 років, він родом із села Рясне. У війську служив з вересня 2022 року, був оператором дронів у розвідувальному взводі аеромобільного батальйону. Загинув 16 травня під Бахмутом, опинившись під артилерійським обстрілом.

«Його любили та цінували побратими й боялися вороги. Люблячий син, надійний друг, скромний і виважений, з палкою любов’ю до Батьківщини», — додав Коваленко.

За його інформацією, від початку війни загинули 44 захисники із Золочівської громади. Найближчим часом в центрі Золочева планують відкрити Алею пам’яті, де увічнять їхні імена.


Завершений збір підписів під петицією про присвоєння звання Героя України (посмертно) льотчику-винищувачу Андрію Пільщикову з позивним «Джус», який загинув під час авіакатастрофи в Житомирській області 25 серпня. Тепер звернення має розглянути президент Володимир Зеленський.

Блок новин за темою