Web Analytics

Харківський медуніверсітет готується до офлайн-навчання

У Харківському національному медичному університеті планують відновити навчання у традиційному форматі, облаштовують укриття на випадок повітряної тривоги.

Планується облаштувати декілька укриттів, усі — у підвалах навчальних корпусів, повідомили у пресслужбі ХНМУ.

У сховищах передбачені виходи для евакуації, питна вода, кулери, туалети тощо. Також облаштовують класні кімнати, щоб продовжувати практичні заняття навіть під час тривоги.

Фото: ХНМУФото: ХНМУ

У виші розраховують на початку вересня повернути своїх студентів та прийняти нових.

«Проте остаточно ухвалювати рішення про онлайн- чи офлайн-навчання університети будуть наприкінці серпня, з урахуванням відповідної воєнної ситуації та наявності укриттів, що відповідають усім вимогам. Адже безпека тих, хто навчається і навчає, завжди на першому місці», — додають у ХНМУ.

Фото: ХНМУФото: ХНМУ

7 липня Рада оборони Харківської області дозволила відновити офлайн-навчання в усіх закладах освіти — але лише за умови, якщо укриття облаштують належним чином.

У Харкові виникли суперечки щодо сховищ у міських школах. Голова ОВА Олег Синєгубов заявив, що, згідно з державними будівельними нормами, вони здебільшого не готові приймати дітей. За інформацією в. о. начальника Головного управління ДСНС у Харківській області Сергія Чабаня, готових укриттів у навчальних закладах Харкова всього чотири.

Директорка Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко сказала, що керівники шкіл «обурені» заявою обладміністрації. Згодом міськрада поширила відкрите звернення освітян до Харківської ОВА.