Web Analytics

Шкільні укриття: міський департамент освіти опублікував лист «освітян Харкова» Синєгубову

Представники освіти Харкова звернулися до голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова з відкритим листом.

Звернення опубліковано на офіційному сайті Департаменту освіти Харківської міськради

«Шановний Олегу Васильовичу!

Освітяни Харкова обурені заявами обласної влади щодо неможливості відновлення очної форми навчання начебто через відсутність укриттів у школах. 

У закладах загальної середньої освіти готують безпечні укриття для дітей. Результати нашої роботи високо оцінили представники ЮНІСЕФ та інших іноземних організацій, які бачили, що ми провели колосальну роботу з розчищення завалів, та оцінили скільки праці вкладено у відновлення навчальних закладів. 

Міністерство освіти і науки України наголосило, що дистанційне навчання призводить до безперечного зниження якості освіти. Ми робимо все для того, щоб освітній Харків жив. Чому маємо полишити розпочате та закрити очі на численні прохання батьків, які хочуть, щоб їхні діти отримували якісні знання та спілкувалися з однокласниками в школах, а не через монітор?

Шановна обласна владо, не принижуйте результати роботи педагогів. Ми роками працювали для того, щоб освіта в Харкові була на найвищому рівні, а ви пишались своїми дітьми! Тому давайте спільно докладемо зусиль для розвитку дітей, а не паплюжитимемо роботу щодо впровадження комбінованого навчання. Тим паче, чи йтиме дитина до школи, вирішуватимуть батьки. 

Відвідайте укриття у наших школах, прокоментуйте побачене, а не займайтеся недоречним популізмом. Не словом, а ділом, заради щасливого майбутнього дітей, про яке ви постійно говорите». 

Хто написав листа і хто його підтримав, на сайті не вказано. У пресслужбі мерії уточнили, що його підписали вчителі та директори шкіл. Інформації про кількість підписантів та прізвища не надали. 

13 липня директорка Департаменту освіти Харкова Ольга Деменко сказала, що відкрите звернення до Харківської ОВА готують директори шкіл. У пресслужбі Харківської ОВА 13 липня «МедіаПорту» сказали, що реакція ОВА буде після аналізу заяви Деменко. 

Про неготовність згідно з державними будівельними нормами укриттів харківських шкіл на пресконференції 12 липня сказав голова Харківської ОВА Олег Синєгубов. За інформацією в. о. начальника ДСНС Харківщини Сергія Чабаня, таких укриттів у навчальних закладах Харкова всього чотири.