Web Analytics

Харківські параспортсмени здобули медалі на турнірах з настільного тенісу та фехтування

Марина Литовченко та Олександр Єзик привезли «золото» та «срібло» з міжнародних змагань в Італії, Євгенія Бреус і Наталія Мандрик — п’ять медалей із Франції.

Про це повідомили в Харківській обладміністрації.

На міжнародному турнірі з паранастільного тенісу, що проходив в італійському місті Ліньяно Саб'ядоро, спортсмени з Харківщини вибороли «золото» та «срібло».

Перше місце в особистих змаганнях серед жінок посіла Марина Литовченко, яка здолала у фіналі суперницю з Великої Британії.

Олександр Єзик разом з представником Південної Кореї посів друге місце в парних чоловічих змаганнях. Перше місце — у корейського дуету. 

Фото: kharkivoda.gov.ua

Фото: kharkivoda.gov.ua

На чемпіонаті Європи з парафехтування, що проходили в Парижі (Франція), харківські спортсменки вибороли дві золоті, срібну та дві бронзові медалі. 

Євгенія Бреус стала чемпіонкою Європи у фехтуванні на шпазі, здолавши у фіналі з рахунком 14:13 суперницю з Великобританії Джемму Колліс.

Також на рахунку харків’янки — «золото» в командних жіночих змаганнях на шаблі (разом з Наталією Морквич, Ольгою Єсіною та Надією Дьолог). Українки здолали у фіналі команду Польщі.

Фото: kharkivoda.gov.ua

В особистих змаганнях на шаблі та в командних змагання на шпазі Бреус здобула бронзові медалі. До команди також увійшли Ольга Єсіна, Надія Дьолог і харків’янка Наталія Мандрик.

Наталія Мандрик також стала срібною призеркою в командній жіночій рапірі — разом з Наталією Морквич, Ольгою Єсіною та Надією Дьолог. У фіналі українська команда поступилися суперницям з Угорщини.

Фото: kharkivoda.gov.ua

У змаганнях брали участь взяли паралімпійці-фехтувальники з 15 країн Європи. На рахунку збірної України — сім золотих, три срібні та сім бронзових медалей.


Харківська спортсменка Катерина Табашник посіла третє місце на змаганнях зі стрибків у висоту на чемпіонаті Європи у Туреччині.  

Блок новин за темою