Катастрофа Ан-26: Міноборони перерахувало кошти для родичів частини загиблих

Міністерство оборони України перерахувало Сухопутнім військам Збройних сил понад 28 млн грн, які наступного тижня військкомати мають направити родичам 19 курсантів, загиблих в Ан-26 під Чугуєвом. Питання виплат сім'ям загиблого екіпажу ще не вирішене. 

Про це 17 жовтня повідомило Міністерство оборони України.

«Наразі рішення про виплати прийнято щодо 19 загиблих курсантів Харківського національного університету Повітряних сил… Рішення про решту виплат буде прийнято після остаточного офіційного встановлення всіх обставин та причин авіакатастрофи», — повідомили у відомстві. 

За даними міністерства, технічне розслідування катастрофи Ан-26 триває. Його результати в Міноборони очікують до 25 листопада. 

Церемонія прощання з загиблими в літаку Ан-26 під Чугуєвом відбулась 6 жовтня на площі Свободи у Харкові. Фото: president.gov.ua

За кілька днів після катастрофи президент України Володимир Зеленський доручив пришвидшити виплати родичам загиблих. «Потрібно зробити все необхідне, щоб спростити бюрократичні процедури. Ці виплати мають бути терміновими», — заявляв Зеленський.

Прем'єр Денис Шмигаль тоді доповів, що кожна родина отримає приблизно 1,5 млн грн упродовж трьох тижнів. 

Загальна сума, яку має виплатити Міноборони рідним загиблих, дорівнює 40,9 млн. 


Внаслідок катастрофи військового літака Ан-26, який 25 вересня виконував тренувальний політ в Чугуєві з курсантами Харківського національного університету Повітряних сил ім. І. Кожедуба, загинули 26 людей: 19 курсантів та сім членів екіпажу.

Вцілів один — курсант В’ячеслав Золочевський з Харківщини. У відеокоментарі, 16 жовтня наданому інформагентству Міноборони, Золочевський розповів, що продовжуватиме навчання в університеті. Після виписки зі шпиталю курсант місяць перебуватиме на реабілітації. Йому також мають перерахувати грошову виплату, суму якої визначить військово-лікарська комісія.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.