Web Analytics

Де відбуватимуть покарання Зайцева і Дронов: графіка

Засуджені до 10 років позбавлення волі Геннадій Дронов та Олена Зайцева етаповані до виправних установ. Дронов — на Полтавщину, Зайцева — на Дніпропетровщину. 

Геннадія Дронова етапували 28 серпня, Зайцеву — 2 вересня

Установи, де вони відбуватимуть покарання, мають мінімальний рівень безпеки та полегшені умови тримання засуджених, які скоїли злочини вперше. І Дронов, і Зайцева раніше не засуджувалися. 

Внаслідок зіткнення Lexus Олени Зайцевої та Volkswagen Touareg Геннадія Дронова на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова 18 жовтня 2017 року загинули шестеро людей, ще шестеро отримали травми. 

26 лютого Київський райсуд Харкова визнав Дронова та Зайцеву винними за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель шести осіб, заподіяння тяжких, середньої тяжкості тілесних ушкоджень) та призначив кожному покарання — 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки. Засуджені також мають відшкодувати шкоду потерпілим. 

14 серпня Харківський апеляційний суд залишив без задоволення апеляційні скарги захисту засуджених, і вирок набрав законної сили. 

Протягом трьох місяців з моменту оголошення ухвали Харківського апеляційного суду у сторін є час на оскарження до Касаційного кримінального суду Верховного Суд. Касацію вже готує захист Дронова. 

Читайте також: Як захист Зайцевої просив звільнити її від покарання і що просив Дронов у Зеленського