Web Analytics

Армія рф намагається прорватися до Куп’янська, але без успіху — Міноборони

Російське командування зібрало наступальне угруповання на Куп’янському напрямку фронту, але ЗСУ стримують наступ.

Про це повідомила 9 серпня заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

«Станом на зараз основним напрямком наступу ворога залишається Куп’янський. Тут ворог сформував наступальне угруповання і намагається рухатись вперед, втім безуспішно. Оперативна ситуація складна, але контрольована. Сили оборони стримують наступ ворога», — йдеться в дописі в її Telegram-каналі.

За словами Маляр, російські війська вже кілька днів без успіху намагаються наступати в районі Синьківки. Їхня мета — прорвати оборону ЗСУ та вийти безпосередньо до Куп‘янська.

«Інтенсивність бойових дій та ворожих обстрілів висока. По деяких позиціях буває декілька змін положення за день», — додала заступниця міністра.

 

Командувач Сухопутних військ Олександр Сирський 8 серпня повідомляв, що відвідав позиції Сил оборони на Куп’янському напрямку.

«Разом ухвалюємо всі необхідні оперативні рішення. Роль командирів в обороні держави, без перебільшення, визначна. Вони можуть ухвалювати рішення, які повністю відповідають ситуації на місці. Від їх стійкості та дій залежить не лише успіх операції, а й збереження життя наших бійців», — зазначив Сирський.

Фото: Telegram/Олександр Сирський


Російська армія останнім часом посилила обстріли Куп’янського району Харківщини. У деяких населених пунктах, серед яких Куп’янськ, планують оголосити примусову евакуацію дітей.

Фото на головній: Facebook/Генштаб ЗСУ