Збірна України вийшла на Євро-2024 з футболу: переможний гол забив гравець з Харківщини

Українська збірна з футболу 26 березня перемогла збірну Ісландії.

Матч завершився з рахунком 2:1.

«Перемігши Ісландію у фіналі плей-оф відбору — 2:1, наша національна команда отримала право вчетверте поспіль виступити на чемпіонаті Європи. Після Євро-2012, Євро-2016 та Євро-2020 на Україну чекає Євро-2024», — повідомляє Українська асоціація футболу.

Збірна Ісландії повела на 30-й хвилині — рахунок відкрив Альберт Гудмундссон. Україна спробувала відігратися, проте гол Романа Яремчука на 39-й хвилині скасували через офсайд.

Усі фото: УАФ

На 54-й хвилині рахунок зрівняв Віктор Циганков. Переможний гол наприкінці матчу забив Михайло Мудрик — на 84-й хвилині українська збірна вийшла вперед і перемогла.

«Це дуже важлива перемога для всього українського народу, для наших воїнів. Я дуже радий за футболістів, тому що ці дві гри були дуже важкими й нервовими. І до, і після матчів ми говорили, що ці перемоги — для нашої країни, людей, захисників, які відстоюють нашу свободу», — прокоментував головний тренер команди Сергій Ребров.

Гравці збірної 23-річний Михайло Мудрик та 25-річний Андрій Лунін родом з Краснограда Харківської області.

Збірну також представляє 25-річний харківʼянин Валерій Бондар, який у матчі з Ісландією був на лаві запасних.

Євро-2024

Чемпіонат Європи-2024 відбуватиметься у Німеччині. Турнір почнеться 14 червня, а завершиться 14 липня, зазначає Champion. Матчі прийматимуть 10 міст: Берлін, Кельн, Дортмунд, Дюссельдорф, Франкфурт-на-Майні, Гельзенкірхен, Гамбург, Лейпциг, Мюнхен та Штутгарт.

Збірна України потрапила до групи E, де її суперниками стануть Бельгія, Румунія та Словаччина.

Календар матчів збірної України

• 17 червня. Румунія — Україна. Мюнхен. 16:00 (за київським часом)
  • 21 червня. Словаччина — Україна. Дюссельдорф. 16:00 (за київським часом)
  • 26 червня. Україна — Бельгія. Штутгарт. 19:00 (за київським часом)

Квитки на матчі будуть доступні для продажу з 27 березня з 11:00 CEST (12:00 за київським часом) до 8 квітня 2024 року за принципом «першим прийшов — першим обслугований» серед усіх уболівальників, які зареєструвалися як «Вболівальник України», повідомляє УАФ.

Уболівальникам радять якомога швидше зареєструватися на порталі УЄФА за посиланням і вказати, що вболіваєте за збірну України.