Харківський спортсмен виборов «золото» чемпіонату світу з сумо серед юніорів

Спортсмен з Харківщини Нікіта Каневський виборов золоту медаль чемпіонату світу з сумо серед юніорів.

Про це повідомила пресслужба Харківської обласної військової адміністрації

«На шляху до чемпіонського звання у ваговій категорії до 80 кг Нікіта Каневський здолав суперників з Азербайджану, Таїланду, Японії та у фіналі переміг естонського борця», — розповіли в ОВА.

«Золото» Каневського стало єдиним, яке здобула збірна України на цьому чемпіонаті. Загалом українські сумоїсти вибороли в Токіо одну золоту, одну срібну та три бронзові нагороди.

Міжнародні змагання проходили з 6 по 8 жовтня в столиці Японії. Участь в них узяли спортсмени з 29 країн.

Харків’янки Євгенія Бреус і Олена Федота-Ісаєва здобули срібні нагороди чемпіонату світу з парафехтування, що проходив в італійському Терні.